عشق+14
آرماگدون

آرماگدون کلمه ای عبری است. در کتاب مسیحیان آمده که سه روح خبیث از دهان شیطان بیرون آمده و این سه روح پادشاهان زمین را برای جنگی در مکانی جمع می کنند که این مکان کوه "مگیدو"  است که در فارسی و عربی هرجمیدون و در انگلیسی آرماگدون نامیده می شود.

آرماگدون مکانی است که گفته می شود جنگ آخرالزمان در آن مکان رخ می دهد. در فرهنگ آکسفورد از آرماگدون به عنوان "واقعه" یاد می شود.

فیلمی به نام آرماگدون نیز ساخته شده که در آن سنگ بزرگی بعد از 65 میلیون سال دوباره می خواهد به زمین برخورد کند و آمریکا جلوی آن را می گیرد.

...

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳۸۸/٧/٢۱ - عشق و 14

منجی سازی در فیلمهای هالیوودی

بسیاری از فیلمهای هالیوودی نظیط سوپرمن، بتمن، اسپایدرمن و آیرون من در حال منجی سازی هستند تا القا کنند منجی جهانی فردی سفیدپوست آمریکایی است. و باید بسیار مراقب فیلمها و بازیهای رایانه ای که کودکان مشاهده می کنند، بود. فیلمهای هالیوودی براساس زیربنای اعتقادات مذهبی ساخته می شود تا بر روی مردم دنیا تاثیر بگذارند.

در این فیلمها القا می شود که فقط آمریکا به فکر مردم دنیا است و برای مردم دنیا فداکاری و ایثار می کند تا دنیا را نجات دهد درحالیکه در عالم واقعیت جنایات بسیاری در عراق، افغانستان و ... مرتکب شده است.

...

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳۸۸/٧/٢۱ - عشق و 14

شیطان

شیطان براساس تفکر غربی چهره ای دارد به شکل قوچ با شاخ و بالهایی همچون خفاش .

شیطان در فیلمهای هالیوودی نیرو و قدرتی خارق العاده دارد که حتی کلیسا جلودار آن نیست و این شیطان از منجی آخرالزمان قوی تر است پس تعجبی ندارد که شیطان پرستی امروزه رواج پیدا کرده است.

کفر باستان اکنون به شکل جدیدی به نام شیطان پرستی تبدیل شده است.

شیطان از منظر مسلمانان قدرت خارق العاده ای ندارد، شیطان فقط دعوت می کند.

...

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳۸۸/٧/٢۱ - عشق و 14

عدد 666

در کتاب مکاشفات یوحنا آمده که حکمتی در کتاب خداست که هرکسی آن را نمی فهمد از جمله عدد 666 که در حقیقت جمع ابجد حروف کلمه عبری "ترسو" torso به معنای شیطان است.

نظریه پردازان غربی بسیاری از حسابهای ریاضی را روی این عدد پیاده کرده اند و مثلا می گویند برعکس این عدد 999 است یعنی یک روز مانده به پایان هزاره ای که شیطان در بند است (هزاره گرایی).

آنان از هرچه بدشان بیاید به این عدد ربط می دهند مثل نام الگور رقیب انتخاباتی بوش که می گویند جمع آن 666 است.

...

پيام هاي ديگران()     link     ۱۳۸۸/٧/٢۱ - عشق و 14